Перетворювач напруги автомобільний UKC 12-220V 1500W + USB Gold
-22%
- В наявності
- Код: 1756375684
2 723 ₴
2 123,94 ₴
Перетворювач 1500W 12V-220V
Цей інвертор перетворює 12В постійного струму на 220 В змінного струму.
Може широко використовуватися для живлення всіх видів електричного обладнання, які працюють від 220В змінного струму, таких як мобільний телефони, електроінструмент, ноутбуки, електричні лампи, цифрові камери, невеликі РК телевізори, програвачі компакт-дисків, DVD і т.д.
Інвертор чудово підходить для газових котлів автономного опалення!
Також за допомогою даного інвертора легко підзарядити мобільний телефон, Flash плеєр та інші пристрої.
Інвертор виготовлений з передових мікросхем, що використовують технологію PWM, за рахунок чого зменшено вагу та об'єм і досягнуто безшумної роботи пристрою.
Вихід інвертора оснащений універсальним роз'ємом, за допомогою якого до інвертора можна підключити прилади, що мають вилку живлення європейського типу або американську вилку.
Технічні характеристики:
Вихідна частота: 50 Гц (± 2Гц)
Діапазон вхідної напруги: 10-15В постійного струму
Вихідна напруга: 220 В змінного струму
Потужність інвертора 1500 Вт
Стабільність вихідної напруги: ±10%
Універсальна розетка на виході
Автоматичний тепловий захист Захист від перевантаження
Індикація розряджання акумулятора при напрузі нижче 10,5±0,3В
Автоматичне відключення інвертора при 10±0,3В
Автоматичне відключення інвертора при 15±1В
Захист від неправильної полярності
Форма вихідної напруги:
Вбудований вентилятор охолодження
Розмір інвертора: 225х95х55 мм
Довжина кабелів живлення з крокодилами 650 мм.
Довжина кабелю з адаптером у прикурювач 500 мм.
В комплекті:
Інвертор 1шт
Кабель з крокодилом 2шт
Кабель з адаптером у прикурювач
Упаковка
*Зовнішній вигляд виробу може відрізнятися від представленого на фото
Перетворювач 1500W 12V-220V
Цей інвертор перетворює 12В постійного струму на 220 В змінного струму.
Може широко використовуватися для живлення всіх видів електричного обладнання, які працюють від 220В змінного струму, таких як мобільний телефони, електроінструмент, ноутбуки, електричні лампи, цифрові камери, невеликі РК телевізори, програвачі компакт-дисків, DVD і т.д.
Інвертор чудово підходить для газових котлів автономного опалення!
Також за допомогою даного інвертора легко підзарядити мобільний телефон, Flash плеєр та інші пристрої.
Інвертор виготовлений з передових мікросхем, що використовують технологію PWM, за рахунок чого зменшено вагу та об'єм і досягнуто безшумної роботи пристрою.
Вихід інвертора оснащений універсальним роз'ємом, за допомогою якого до інвертора можна підключити прилади, що мають вилку живлення європейського типу або американську вилку.
Технічні характеристики:
Вихідна частота: 50 Гц (± 2Гц)
Діапазон вхідної напруги: 10-15В постійного струму
Вихідна напруга: 220 В змінного струму
Потужність інвертора 1500 Вт
Стабільність вихідної напруги: ±10%
Універсальна розетка на виході
Автоматичний тепловий захист Захист від перевантаження
Індикація розряджання акумулятора при напрузі нижче 10,5±0,3В
Автоматичне відключення інвертора при 10±0,3В
Автоматичне відключення інвертора при 15±1В
Захист від неправильної полярності
Форма вихідної напруги:
Вбудований вентилятор охолодження
Розмір інвертора: 225х95х55 мм
Довжина кабелів живлення з крокодилами 650 мм.
Довжина кабелю з адаптером у прикурювач 500 мм.
В комплекті:
Інвертор 1шт
Кабель з крокодилом 2шт
Кабель з адаптером у прикурювач
Упаковка
*Зовнішній вигляд виробу може відрізнятися від представленого на фото
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Інші функції і особливості | Захист від перенапруги, Захист від перевантаження по максимальному струму |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 750 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 0.3 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Живлення | |
| Вхідна потужність: | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотистий |
| Тип пристрою | Інвертор |
- Ціна: 2 123,94 ₴









