Преобразователь AC/DC AR 2500W 12V инвертор
Распродажа
-24%
-24%
27 днів
влевовправо
Преобразователь AC/DC AR 2500W 12V
Перетворювач авто (інвертор) UKC 12V-220V AR 2500W постійного струму у змінний струм 220В/50Гц можна використовувати для зарядки і роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо - і відеотехніки та інших електроприладів.
Інвертор призначений для перетворення електрики з 12В на 220В. Дозволяється підключати навантаження до 2500Вт з піковою потужністю 5000W. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильної сторони є 2 вентилятора для охолодження.
У передній частині перетворювача UKC AR 2500W знаходяться: кнопка вкл/викл, вихід USB з напругою 5В, розетка і світлові індикатори режимів роботи.
Характеристики:
максимальна потужність: 2500 Вт;
пікова потужність: 5000 Вт;
частота на виході: 50/60 Hz;
форма вихідного сигналу - ступінчата апроксимація синусоїди;
ККД 88%;
температура навколишнього середовища при роботі: -10...+40 С;
температура і вологість зберігання: -20...+55 С, 10%-95%RH;
робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату);
температурний захист;
охолодження вентилятором;
захист від короткого замикання;
захист від перевантаження;
2 кулера охолодження;
звуковий сигнал при низькій вхідній напрузі;
роз'єм USB на виході;
вимкнення при низькій вхідній і вихідній напрузі;
вага: 1,5 кг;
розмір: 24 х 15 х 7 див.
Комплектація інвертора перетворювача:
інвертор;
комплект проводів для підключення від акумулятора;
гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт перетворення | 0.9 |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 2500 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 35 |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 158,72 ₴



