Перетворювач автомобільної напруги UKC 1000 W AC/DC 12 - 220 V
-30%
- В наявності
- Код: 1756375721
2 710 ₴
1 897 ₴
Перетворювач напруги інвертор UKC SSK 1000W AC/DC 12V-220V
Автомобільний інвертор UKC 1000W - перетворювач напруги 12V-220V - альтернативне живлення приладів, що працюють від мережі.
Автомобільний перетворювач напруги UKC 12V-220V, потужністю 1000W – пристрій, призначений для підключення та використання різноманітної побутової техніки, електроінструменту, ноутбука, телефону, різної відео- та аудіотехніки, а також інших електроприладів в умовах, де немає мережевих джерел живлення. Наприклад, у подорожах автомобілем, прогулянках на катері, в гаражі, на дачі та в аварійних ситуаціях. Як джерело напруги 12V можуть застосовуватися акумулятори автомобіля, вітрові та сонячні генератори.
На передній панелі пристрою розташовані індикатори режиму роботи, розетка для електроприладів, тумблер увімкнення та порт для підключення кабелю зарядки. Охолодження інвертора є постійним і здійснюється за допомогою кулера, встановленого на задній панелі приладу. Там же знаходяться клеми для підключення кабелю від акумулятора та клема для підключення землі.
Увага! Інвертор не буде працювати з пристроями, які потребують чистої синусоїди (наприклад компресори).
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 12V
- Напруга на виході: 220V
- Номінальна потужність: 1000W
- Частота на виході: 50Hz+/-2Hz
- Захист від низької вхідної напруги <9.5V.;
- Захист від підвищеної вхідної напруги >14.5V.;
- Форма вихідного сигналу: ступінчаста апроксимація синусоїди
- ККД 90%
- Захист від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегріву
Комплектація:
- Інвертор 1000W;
- Набір проводів для підключення від акумулятора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Інші функції і особливості | Захист від перенапруги, Захист від перевантаження по максимальному струму |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Струм холостого ходу | 0.3 А |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
- Ціна: 1 897 ₴









