Електроплита настільна інфрачервона Crownberg CB-1322 одноконфоркова 2000 Вт
-22%
- В наявності
- Код: 1805115883
1 687 ₴
1 315,86 ₴
Плита електрична інфрачервона склокераміка Crownberg CB-1322 2000W
Інфрачервона плита Crownberg СВ1322 зі склокерамічною панеллю для швидкого розігріву, приготування різноманітних страв і з функцією барбекю.
Принцип роботи інфрачервоної плити дуже простий. Він полягає в тому, що плита нагріває свою склокерамічну поверхню за допомогою інфрачервоного випромінювання.
На верхній панелі плити знаходяться сенсорні кнопки, які забезпечують легке керування.
На відміну від індукційної плити, інфрачервоної не потрібний спеціальний посуд. Ви можете використовувати будь-який жароміцний посуд з плоским дном.
Плита індукційна Crownberg СВ1322 зроблена зі склокерамічною панеллю для швидкого розігріву, приготування різноманітних страв і з функцією барбекю.
Також є таймер, за допомогою якого ви можете виставляти потрібний час, регулювати роботу плити.
Кнопки керування сенсорні та знаходяться на передній панелі.
Завдяки сучасному елегантному дизайну, компактним розмірам, простоті та безпеці у використанні плита стане не тільки незамінним помічником на кухні, але і її стильною прикрасою.
Характеристика:
Комплектація:
-
- Виробник: Crownberg;
- Модель: Crownberg СВ1322;
- Вид: кухонна плита;
- Потужність: від 100W до 2000W;
- Живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц;
- Таймер: 15,30,60,90 хвилин;
- Варильна поверхня: електрична;
- 5 рівнів потужності;
- Функція барбекю
- Покриття варильної поверхні: загартоване скло;
- Тип грилю: інфрачервоний;
- Тип керування: сенсорний;
- Колір: чорний;
- Кількість конфорок: 1 шт.;
- Розміри: 36 Х 28 Х 6 см
- Вага: 3 кг.
-
Плита Crownberg CB-1322
-
Інструкція
-
Фірмова коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина плити | 50 см |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматика закипання | Ні |
| Годинник | Ні |
| Дисплей | Так |
| Електропідпал | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Кришка | Немає |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Можливість вбудовування | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Ціна: 1 315,86 ₴




