Ночник дитячий галактика космонавт з пультом дистанційного керування і таймером
Распродажа
-29%
-29%
1 день
влевовправо
- В наявності
- Код: 1881173058
565 ₴
401,15 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ночник / лазерний проектор космонавт з пультом дистанційного керування і таймером

Нічник проектор космонавт - це чарівний пристрій, який перетворює звичайну кімнату на захоплюючу космічну сцену. Однією з головних переваг нічника є його здатність створювати розслаблюючу обстановку перед сном. М'яке світло та ніжні відтінки зображень зірок та планет допомагають заспокоїтися та створити сприятливі умови для сну.
Нічник має кілька режимів роботи, які дозволяють вибрати колірну схему, швидкість обертання зображень і навіть відтворювати звуки природи чи заспокійливу музику. Це дозволяє налаштувати нічник відповідно до індивідуальних уподобань та створити ідеальну атмосферу для відпочинку.
Характеристики:
- Тип: нічник-проектор;
- Колірна температура: 4100K;
- Матеріал: пластик;
- Колір білий;
- Живлення: від USB;
- Вхід: 100-120В;
- Вихід: 5В/1А;
- Управління: пульт ДК;
- Розмір: 19,5*11,5 см
Комплектація:
- Нічний космонавт;
- USB-кабель;
- Пульт ДУ;
- Упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Персонажі | Star Wars |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник-проектор |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401,15 ₴









