Фритюрниця для кухні Domotec MS-3220 аєрофритюрниця для приготування їжі
Рекомендуем
-29%
-29%
влевовправо
- В наявності
- Код: 2038333025
4 130 ₴
2 932,30 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фритюрниця DOMOTEC MS-3220 Фритюрниця DOMOTEC MS-3220 на 3,2 л ідеально підходить для сімей, які люблять смажену їжу, але хочуть скоротити кількість жирів та калорій. Ця геніальна модель робить ідеальні хрусткі креветки, неймовірно смачний стейк та чіпси здоровішою їжею і все це на 80% менше жиру! АероФритюрниця з низьким вмістом жиру Оскільки Domotec MS-3220 використовує гаряче повітря для приготування їжі, ви можете насолоджуватися приготуванням їжі без олії або додати кілька крапель в їжу для додаткового хрусткої скоринки! Використання меншої кількості олії означає, що ви вживаєте здоровішу їжу, яка містить до 80% менше жиру, ніж їжа, приготовлена у традиційній фритюрниці. Економте час та енергію Прилад з використанням низького вмісту жиру потужністю 1300Вт нагрівається до температури всього за 2-3 хвилини та використовує технологію швидкої циркуляції гарячого повітря, щоб готувати їжу набагато швидше, ніж звичайна духовка. Це ідеально підходить для зайнятих домогосподарств та для економії на ваших рахунках за електроенергію теж! Передвстановлені функції Попередньо встановлені функції спрощують приготування ваших улюблених смажених страв; чіпси, риба, креветки / креветки, хрумкий бекон, курка, стейк та відбивні - плюс ви навіть можете використовувати фритюрницю для приготування кексів! Контроль часу та температури Можете встановити власний час приготування та температуру від 80-200 ° C і до 30 хвилин. На відміну від звичайних фритюрниць аерофрітюрниця Domotec MS-3220 безпечна у використанні не потрібно ні олії, не буде ні диму, ні запаху. Крім того, кошик для смаження підходить для миття в посудомийній машині - просто відкиньте захисну кришку і натисніть кнопку розблокування, щоб зняти її для очищення. Характеристики Об'єм: 4.5 л Ємність кошика: 2.7 л Регулювання температури: 80-200 градусів Таймер до 30 хвилин Зменшення жиру до 80% Антипригарний кошик Не корпус і ручка, що нагрівається Колір на вибір Потужність: 1300 вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Знімна чаша | Так |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Місткість картоплі | 1.5 г |
| Об'єм масла | 3 л |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Прогумовані ніжки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 932,30 ₴


