Контактний гриль електричний RAF R.516: Багатофункціональна Сендвічниця 1400 Вт
-28%
31 день
влевовправо
- В наявності
- Код: 2104218256
1 460 ₴
1 051,20 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична RAF R.516 сендвічниця чудово підходить для приготування гарячих сендвічів, паніні. Можна готувати або розігрівати стейки, сосиски, овочі та вигадувати свої рецепти.
Бутерброди, можливо, і є найпростішим рішенням для вгамування голоду. І щоб зробити сендвіч смачно та швидко, знадобиться RAF R.516. Ребристі пластини вкриті антипригарним матеріалом, що робить їжу більш здоровою та легкою. Спокійно можна готувати без олії та жиру!
Сендвічниця оснащена лампами, які дають зрозуміти, що прилад готовий до використання і щоб попередити, коли пластини гарячі.
Не переживайте все зручно закривається та безпечно у використанні.
Переваги:
- Керамічне покриття;
- Антипригарна поверхня;
- Швидке приготування.
Характеристики:
- Покриття: Керамічне;
- Антипригарна поверхня;
- Подвійний світлодіодний індикатор роботи;
- Потужність 1400 Вт;
- Живлення: від мережі 220 В;
- Захист від перегріву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Ні |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Лоток для жиру | Ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Регульована висота гриля | Ні |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 2.4 кг |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051,20 ₴




