Джерело безперебійного живлення Merlion MINI DC1018P для роутера, IP-камер і мережевого обладнання 18 Вт, 10400 mAh Li-ion
-27%
- В наявності
- Код: 2104618907
2 136 ₴
1 559,28 ₴
Merlion MINI ДБЖ DC1018P — компактне й багатофункціональне джерело безперебійного живлення, розроблене для забезпечення стабільної роботи мережевого та телекомунікаційного обладнання у разі вимкнень електроенергії. Ідеально підходить для Wi-Fi роутерів, модемів, комутаторів, IP-камер, систем відеоспостереження, ONU-терміналів та іншого низьковольтного обладнання.

Пристрій автоматично відстежує наявність напруги в мережі. У разі зникнення електрики ДБЖ миттєво перемикається на живлення від вбудованого акумулятора, забезпечуючи безперервну роботу під'єднаних пристроїв без перевантажень. Після відновлення електропостачання DC1018P автоматично повертається до живлення від мережі та починає заряд акумулятора.
Переваги:
Автоматичне перемикання без затримок
Підтримка декількох вихідних напруги (USB, DC, POE)
Компактний розмір і мала вага
Абсолютно безшумна робота
Простота під'єднання — не вимагає налаштувань
Підходить для дому, офісу та систем відеоспостереження
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 18 Вт
Ємність акумулятора: 10 400 mAh (10,4 А·год)
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга акумулятора: 3,7 В
Вхідна напруга: 85–265 В
Вихідна напруга:
USB — 5 В
DC — 5 В / 9 В / 12 В
POE — 15 В / 24 В
Вихідний струм: 1-2 А
Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Тип встановлення: настільний
Габарити та вага:
Розміри: 160×105×33 мм
Вага: 0,4 кг
Комплектація
Джерело безперебійного живлення DC1018P
Кабель живлення 220 В
Розгалужувач живлення DC (DC-M → 2×DC-M)
Паковання
Сфера застосування:
Для Wi-Fi роутерів і модемів
Для IP-камер і відеоспостереження
Для мережевого обладнання
Для дому та офісу
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо з заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (93) 783-77-97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10400 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Допустима пікова потужність | 18 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 5 В |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 8 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 360 хв |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 559,28 ₴

















