Електрична сендвічниця BITEK BT-261, 2000 Вт, антипригарне покриття
-26%
- В наявності
- Код: M1005
810 ₴
599,40 ₴
Потужна сендвічниця BITEK BT-261 з антипригарним покриттям дає змогу швидко готувати смачні гарячі бутерброди, паніні та закуски без зайвої олії. Це ідеальне рішення для швидкого приготування сніданків і перекусів.

Завдяки потужності 2000 Вт пристрій швидко нагрівається й рівномірно просмажує продукти з обох боків. Антипригарне покриття полегшує догляд і дає змогу готувати без олії.
Термостійкий корпус і зручна ручка гарантують безпеку використання. Світлові індикатори допомагають контролювати процес приготування.
Сендвічниця чудово підходить для приготування бутербродів, паніні, тостів та інших гарячих страв.
Переваги:
- Потужність 2000 Вт
- Швидке нагрівання
- Антипригарне покриття
- Просте очищення
- Рівномірне просмаження
- Компактний розмір
- Безпечний корпус
Характеристики:
- Потужність: 2000 Вт
- Тип: сендвичница
- Покриття: антипригарне
- Живлення: 220В
- Індикатори: є
- Колір: чорний
Розміри:
- Висота: ~23 см
- Ширина: ~23 см
- Глибина: ~10 см
Комплектація
- Сендвичница
- Інструкція
- Паковання
Колір товару та комплектація можуть трохи відрізнятися залежно від партії виробника
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо з заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (93) 783-77-97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 599,40 ₴














