Бездротовий тример для волосся GEMEI GM-3109, акумуляторна чоловіча машинка з насадками для стриження
Новинка
-24%
-24%
31 день
влевовправо
- В наявності
- Код: 2104619467
190 ₴
144,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тример Gemei GM-3109 — універсальний пристрій формату 3-в-1 створений для догляду за носом, вухами та бородою.

⚙️ Характеристики:
- Потужність: 2 Вт
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Тип регулювання довжини: змінні насадки
- Тип двигуна: роторний
- Довжина стриження: 11–20 мм
- Кількість параметрів довжини: 3
- Кількість насадок: 2
- Живлення: вбудований акумулятор
- Тип керування: повзунковий
- Заряджання: 220 В
- Час заряджання: до 2 годин
- Час роботи: до 60 хвилин
- Вага: 64 г
📦 Комплектація
- Тример
- Насадка для носа та вух
- Насадка-лізо
- Додаткова насадка на лезо
- Кабель для заряджання
- Щіточка для очищення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Колір | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 20 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 11 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Тример |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.64 кг |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144,40 ₴



