Дитячий складаний електромобіль Go-Kart з акумулятором електрокар до 50 кг Червоний
Новинка
-24%
-24%
2 дні
влевовправо
- В наявності
- Код: 2104619474
3 802 ₴
2 889,52 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий складаний електромобіль Go-Kart з акумулятором електрокар

Основні характеристики:
- Рекомендований вік: 3-6 років
- Максимальна швидкість: до 6 км/год
- Час катання: 1-2 години
- Максимальне навантаження: до 50 кг
- Акумулятор: 12V 4.5Ah
- Час повного заряджання: 6-8 годин
- Вага: 5,9 кг
Комплектація
- Дитяча машина
- Заряджання
- Інструкція
- Паковання
Характеристики
| Додаткові характеристики електромобіля | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Запас ходу без підзарядки | 120 хв |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 6 годин |
| Розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 54 см |
| Основні | |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Червоний |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Карт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 889,52 ₴



