Електроскутер Oscar Rich акумуляторний електровелосипед 1000w/60W/25Ah Червоний
Новинка
-28%
-28%
2 дні
влевовправо
- В наявності
- Код: 2104619484
41 390 ₴
29 800,80 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер Oscar Rich 1000W/60V 25Ah — це надійний і потужний акумуляторний електровелосипед
Електроскутер обладнаний трьома передніми швидкісними режимами, а максимальна швидкість досягає 40 км/год, що забезпечує зручне керування в різних дорожнях. Просторе двомісне сидіння робить поїздки комфортними як для водія, так і для пасажира.

Характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий, тяговий
- Потужність: 1000 Вт
- Акумулятор: 60 В / 25 А·год (AGM, гелевий-графен)
- Час заряджання: 4-5 годин
- Запас ходу: до 60 км
- Максимальна швидкість: до 40 км/год
- Режим швидкостей: 3 передні швидкості
- Кількість місць: 2
- Панель приладів: РК-дисплей
- Передня підвіска: телескопічна вилка, гідроамортизатори
- Задня підвіска: важільна, пружинно-гідравлічна
- Гальма: передній дисковий (гідравлічний), задній барабанний
- Шини: 2,5-16 (передні та задні)
- Вага: 65 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscar |
| Ємність акумулятору | 25 А. г |
| Вага | 65 кг |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Колір | Червоний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Час зарядки | 5 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 800,80 ₴



