Електроскутер Crosser CR-22 акумуляторний 72V/35AH/2500W Зелений
Новинка
-24%
-24%
2 дні
влевовправо
- В наявності
- Код: 2104619490
61 160 ₴
46 481,60 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер Crosser CR-22 72V 35Ah 2500W
Електроскутер Crosser CR-22 — це потужний сучасний електротранспорт із високим рівнем динаміки та надійності. Обладнаний двигуном 2500W, він забезпечує впевнене пришвидшення і стабільну їзду навіть за високого навантаження. Максимальна швидкість досягає 75-80 км/год, що робить модель чудовим вибором для швидких міських і заміських поїздок.

Характеристики:
- Модель: Crosser CR-22
- Потужність двигуна: 2500W (задній привод)
- Максимальна швидкість: 75–80 км/год
- Акумулятор: 72V / 35 Ah (свинцево-кислотний, графен, герметичний)
- Запас ходу: до 40 км
- Передня підвіска: пружинна вилка
- Задня підвіска: пружинна
- Гальма: дискові гідравлічні
- Колеса: 10×3
- Освітлення: LED-оптика
- Вага: 95 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Ємність акумулятору | 35 А. г |
| Вага | 95 кг |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Рекомендована гранична швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип | Електроскутер |
| Час зарядки | 5 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 481,60 ₴



