Електронні точні цифрові підлогові ваги до 180 кг з LCD-дисплеєм
Рекомендуем
-24%
-24%
влевовправо
- В наявності
- Код: M1010
280 ₴
212,80 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасні електронні ваги з високою точністю до 50 г, великим LCD-дисплеєм і міцним загартованим склом. Ідеальні для щоденного контролю ваги.

Характеристики:
• Тип: електронні підлогові ваги
• Максимальне навантаження: 180 кг
• Точність: 50 г
• Матеріал: загартоване скло
• Дисплей: LCD
• Живлення: батарейки AAA
• Вмикання: автоматичне
Комплектація
• Електронні ваги
• Батарейки
• Інструкція
• Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Одиниці виміру | Кілограми |
| Визначення вмісту води | Ні |
| Визначення вмісту м'язової тканини | Ні |
| Функція автовключення | Так |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,80 ₴


