Відгуки про компанію VIBER-SHOP
- Марина Г.
- Евгений Д.
Доброго дня,а чому скасували замовлення?
- Коментар продавця
Доброго дня, випадково , замовленні відновлено, вам зателефонують , очікуйте ,будь ласка!
- Коментар продавця
- Дмитро В.
товар не відповідає не те що опису а навіть тому про що срілкувались з менеджером
нівякому разі не рекомендую цей магазин - Віталій П.
- Олег О.
- Олександр П.
- Олександр С.
- Оксана Щ.
Добрий день на коробці пишеться що є там 12 саше по 8 г в пачці але відкрила пачку і там іде один суцільний великий пакет з якоюсь травою скажіть будь ласка ви всім так людям даєте чи то так тільки нам таке щось попалося або пише 12 пакетиків значить має бути в пачці 12 пакетиків а не якийсь один великий кульок я докладаю ще фото тих тої заяви
- Роман У.
Магниты очень мощные даже двойной стеклопакет взяли на 6 👌🏼 ещё не мыл но думаю проблем не будет👌🏼
- Покупець