Ретро ігрова приставка (Ігрова консоль) Game Box sup 400 ігор в 1 + джойстик Black
Топ продаж
-23%
-23%
27 днів
влевовправо
- В наявності
- Код: 1756374567
456 ₴
351,12 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Любителям ігор України зі стажем доведеться за смаком новинка і хіт сезону, портативна приставка з чотирма сотнями встановлених ігор початку тисячоліття. У вас в кишені тепер може бути можливість поринути в будь-який час в ігри, типу: Супер Маріо, Танчики, Чіп і Дейл, Контра і інші пам'ятні пригоди.
Ігрова приставка для дітей і дорослих
Портативна і автономна ретро-консоль (8-ми бітна) має:
Кольоровий екран діагоналлю 3" TFT з роздільною здатністю 320х240.
У пам'яті боксу вбудовано 400 ігор, які змусять вас поринути в більш ранні роки життя і навіть у далекі 90-ті, коли багато зависали в «танчиках».
У комплекті йде акумулятор Li-ion ємністю 1020 mAh.
Автономно в ігри можна грати протягом 10 годин без зупинки. При бажанні, приставка по AV кабель підключається до телевізору і грати можна на великому екрані. Мініатюрний пристрій можна брати з собою в поїздку або прогулянку. Зарядити іграшку можна через порт micro USB в корпусі.
Є англійська мова меню. Ігри призначені для дітей понад трьох років віку або дорослих, охоплених нестримною ностальгією. В комплекті до консолі йдуть:
Сама ігрова консоль;
AV – кабель;
USB – кабель;
Джойстик для гри на двох;
Керівництво English;
Акумулятор;
Упаковка.
Є можливість проводити вільний час, як вдома, так і в дорозі, надолужуючи ті часи, коли не дограв в Супер Маріо або танки. Купуйте box в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Забудьте назавжди що таке нудьга.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| В комплект входить | Інструкція |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Лінійки | Dendy |
| Мова видання | Російська |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Портативна |
| Час роботи | 10 годин |
| Тип | Джойстик |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 0.5 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 500 MB |
| Частота процесора | 2600 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351,12 ₴





