Танцюючий та співаючий кактус Dancing Cactus на 120 пісень з підсвічуванням Зелений
Распродажа
-23%
-23%
27 днів
влевовправо
- В наявності
- Код: 1756374515
210 ₴
161,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (93) 783-77-97
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Танцюючий кактус з підсвічуванням - нова музична мовець іграшка для вашої дитини - хіт Тік-Струму 2021р. Плюшева іграшка має форму милого усміхненого кактуса, який вміє співати, танцювати, світитися і повторювати за Вами, ніж подарує Вам і Вашим дітям просто нереальні емоції. Веселі пісні, які співає танцювальний кактус, створюють живу і затишну атмосферу у Вашому домі.
Плюшевий танцюючий кактус - це найкращий подарунок, який надовго захопить як дітей, так і дорослих, і подарує масу радісних емоцій. Що вміє кактус?
Співати пісні, які створять затишну атмосферу; Танцювати - відмінно танцює в ритмі пісень; Світитися - кактус має вбудовану лід підсвічування, яка ще більше привертає увагу Ваших дітей.
Особливості:
Інтерактивна гра для Вашого малюка - іграшка хороша для дошкільного виховання, оскільки кактус танцює в ритмі, привертаючи увагу дітей і залучаючи їх до гри.
Завдяки лід підсвічуванню кактус може бути чудовою іграшкою-нічником для Вашого малюка перед сном;
Різноманітність функцій забезпечить тривалий інтерес малюків до неї;
Може бути чудовим подарунком не тільки дітям, але і дорослим, бо Весела музика і танці дуже підходять для створення приємної атмосфери на робочому місці
Відмінний дизайн іграшки добре вписується в інтер'єр як декоративний елемент
Іграшка виконана з високоякісних матеріалів
Характеристики:
Для того, щоб вставити батареї, відкрийте кришку відсіку батареї в нижній частині,
закрийте кришку і поруч натисніть на чорний перемикач.
Якщо Ви думаєте, що можна подарувати на те чи інше свято, то цей кактус відмінний варіант.
Плюшевий танцюючий кактус стане розвагою не лише для дітей, а й для дорослих!
Комплектація: М'яка іграшка
Колір зелений
Висота: 32 см
Живлення: USB
Вага: 210 грам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 210 г |
| Висота | 32 см |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Текстиль |
| Мови | Український, Російська |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 32 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,70 ₴








