Інвертор напруги OLSACE на 2000 Вт для перетворення 12 В на 220 В з модифікованою синусоїдою
-21%
- В наявності
- Код: 2104619047
5 499 ₴
4 344,21 ₴
Перетворювач напруги (інвертор) Digital PI OLSACE потужністю 2000 W призначений для перетворення напруги з 12 V на 220 V, що дає змогу використовувати його для живлення різних типів електрообладнання, включно з ноутбуками, відеокамерами, телефонами, аудіо- та відеотехніки.

Пристрій обладнаний високоякісним алюмінієвим корпусом, що забезпечує довгий термін експлуатації, і може під'єднуватися як через прикурювач автомобіля, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів. Інвертор підходить для використання в автомобілях, катері, сонячних і вітрових електрогенераторах, а також для аварійного живлення.
Переваги:
Універсальність використання: Підходить для різних типів електрообладнання.
Високоякісний корпус: Алюмінієвий корпус забезпечує довговічність пристрою.
Різноманітність під'єднання: Можливість під'єднання через прикурювач автомобіля або безпосередньо до акумулятора.
Захист: Пристрій обладнаний захистом від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегрівання та неправильної полярності.
Широкий діапазон застосування: Ідеально підходить для використання в транспортних засобах, на катері, у системах сонячної та вітрової енергетики, а також для аварійного живлення.
Характеристики:
Діапазон вхідної напруги: 12V
Напруга на виході: 220V
Температура довкілля: -10...+50°C
Модифікована синусоїда
Захист: Від короткого замикання, перевантаження, високої та низької напруги, перегрівання та неправильної полярності
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо із заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (93) 783-77-97
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 9 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
- Ціна: 4 344,21 ₴

















