Автомобільний інвертор Konnwei 500 Вт 24V-220 V з USB 5V перетворювач напруги модіфровано синусоїда
-23%
- В наявності
- Код: 2104619096
1 270 ₴
977,90 ₴
Автомобільний інвертор Konnwei 500 Вт 24V-220 V з USB 5 V, модифікована синусоїда
Автомобільний інвертор Konnwei 500 Вт призначений для перетворення постійної напруги 24 В DC від акумулятора в змінну 220 В AC з частотою 50 Гц. Вихідний сигнал у формі модифікованої синусоїди забезпечує стабільну роботу більшості побутових приладів, електроніки та електроінструментів.

Інвертор чудово підходить для використання в вантажних автомобілях, спецтехніці, автоподорожах, кемпінгу, на дачі та в місцях, де немає стаціонарної електромережі. Дає змогу під'єднувати ноутбуки, телевізори, зарядні пристрої, аудіо- та відеотехніку, а також інші електроприлади.
Вбудований USB-порт 5V забезпечує зручне заряджання смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв. Компактний корпус і невелика вага роблять інвертор зручним для перевезення та повсякденного використання в дорозі.
Переваги:
-
Потужність 500 Вт — оптимально для побутової техніки та електроніки
-
Перетворення 24V → 220V
-
USB 5V для заряджання ґаджетів
-
Модифікована синусоїда
-
Захист від перевантаження, короткого замикання та перегрівання
-
Компактний і міцний корпус
Характеристики:
-
Потужність: 500 Вт
-
Вхідна напруга: 24 В DC
-
Вихідна напруга: 220 В AC ± 10%
-
Частота: 50 Гц
-
Форма вихідного сигналу: модифікована синусоїда
-
USB: 5V
-
Тип: автомобільний інвертор/перетворювач напруги
Інвертор Konnwei 500 Вт — надійне рішення для під'єднання електроприладів і заряджання пристроїв в автомобілі та в дорозі.
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо з заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (93) 783-77-97
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konnwei |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| ККД, не менше | 89 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 35 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 0.55 кг |
- Ціна: 977,90 ₴













