Автомобільний інвертор Konnwei 1000 Вт 24V-220 V з USB 5V перетворювач напруги модіфцированеня синусоїда
-20%
- В наявності
- Код: 2104619097
1 701 ₴
1 360,80 ₴
Перетворювач напруги Konnwei 1000W 24V-220V, автомобільний інвертор
Автомобільний інвертор Konnwei 1000 Вт перетворює постійну напругу 24 В DC автомобільної мережі в змінну 220 В AC, даючи змогу під'єднувати ноутбуки, телевізори, музичні центри, касові апарати, системи відеоспостереження, побутові прилади та електроінструменти.

Інвертор ідеально підходить для використання в автомобілі, на дачі, у гаражі, кемпінгу або в подорожах, де немає стаціонарного джерела живлення. Працює від автомобільного акумулятора, а також може використовуватися з вітровими та сонячними генераторами.
Особливості та переваги:
-
Вихідна потужність: 1000 Вт — під'єднання побутової техніки та електроінструментів середньої потужності
-
Вихідна напруга: 220 В змінного струму, частота 50 Гц ±2 Гц
-
Вхідна напруга: 24 В постійного струму (діапазон 10-15 В)
-
Високий коефіцієнт корисної дії: >90%
-
Модифікована синусоїда — безпечна для більшості електроприладів
-
Електронний захист від перевантажень, короткого замикання й перегрівання
-
Компактний і міцний корпус для зручності транспортування і використання
Застосування:
Ідеальний для роботи в дорозі, автоподорожей, кемпінгів, дачі, гаража та під'єднання побутової техніки, електроінструментів, ноутбуків і мобільних пристроїв. Забезпечує стабільне й безпечне живлення там, де немає мережевого джерела електроенергії.
Характеристики:
-
Тип: перетворювач напруги/автоматний інвертор
-
Потужність: 1000 Вт
-
Вхідна напруга: 24 В DC (10-15 В)
-
Вихідна напруга: 220 В AC
-
Частота: 50 Гц ±2 Гц
-
ККД: >90%
-
Форма вихідного сигналу: модифікована синусоїда
-
Захист: від перевантаження, короткого замикання та перегрівання
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо з заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (93) 783-77-97
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Konnwei |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| ККД, не менше | 89 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 35 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
- Ціна: 1 360,80 ₴
















